Startside
mandag 01. juni 2020
Leserundersøkelse om Gull & Ur mai 2016 Skriv ut E-post
lørdag 28. mai 2016
 Hei!

VI ønsker å høre hva våre medlemmer og lesere av Gull&Ur synes om bladet og vi gjennomfører nå en leserundersøkelse.   Vi ber alle våre medlemmer og lesere om å bruke noen minutter på å svare på spørsmålene i undersøkelsen.

Leserundersøkelsen finnes også i Gull&Ur nr 3 som distribueres i dag.

 

Du kan svare her: https://no.surveymonkey.com/r/M7VPNF8

 

Takk for hjelpen!

 

 

Med vennlig hilsen

Rigmor Fein

Norges Gullsmedforbund

Torggt 10 – 0181 oslo

Tlf 22 34 89 00   /  faks 22 34 89 19

www.gullsmed.no

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser, du må slå på Javascript for å kunne se den.

 
< Forrige   Neste >

Ansvarlig for nettsidene: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser, du må slå på Javascript for å kunne se den. , Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser, du må slå på Javascript for å kunne se den. , Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser, du må slå på Javascript for å kunne se den. , Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser, du må slå på Javascript for å kunne se den.